Афіша


Вакансії у театрі:

- звукооператор

- художник з освітлення

- адміністратор

- працівник сцени (машиніст)

- начальник радіо-електро цеху;

 

Адреса театру: 78203, Івано-Франківська область, місто Коломия, вулиця Вічевий Майдан, 7

Телефони для довідок: (03433) 47844; 50441. 

Колективне бронювання за телефонами: 096 651 03 82, 099 198 57 70

e-mail: kolteatr@gmail.com

Усі новини

У Миколаєві назвали лауреатів Міжнародного театрального конкурсу Ноmo Ludens

12 жовтня 2021 р.

Озарківчани показали виставу "СТО ТИСЯЧ" у Ладижині

04 жовтня 2021 р.

Коломиський театр привіз нагороду з фестивалю "Вересневі самоцвіти"

26 вересня 2021 р.

ХІІ Коломийські представлення. День восьмий. Львівський драматичний театр ім. М.Заньковецької. "ЕМІГРАНТИ". Висновки експертів та фотозвіт

13 вересня 2021 р.

ХІІ Коломийські представлення. День сьомий. Полтавський музично-драматичний театр ім.Т.Шевченка "НАПОЛЕОН І ЖОЗЕФІНА". Висновки експертів та фотозвіт

12 вересня 2021 р.

ХІІ Коломийські представлення. День шостий. Волинський музично-драматичний театр ім.Т.Шевченка. "ПОВЕРНЕННЯ В СОРЕНТО". Висновки експертів та фотозвіт

11 вересня 2021 р.

ХІІ Коломийські представлення. День п'ятий. Черкаський музично-драматичний театр ім. Т.Шевченка. "КОНТРАБАС РОЗБУШУВАВСЯ". Висновки експертів та фотозвіт

10 вересня 2021 р.

Озарківчани показали виставу “СТО ТИСЯЧ” у Ладижині

04 жовтня 2021 р.

30 вересня 2021 року Коломийським академічним обласним українським драматичним театром ім.. І.Озаркевича на сцені Ладижинського сільського будинку культури була представлена вистава Івана Карпенка-Карого «Сто тисяч».

Трагікомедія висвітлює тему – згубний вплив грошей на людину, що є й сьогодні досить актуальним. Переглянувши виставу, людські думки перенасичені інформацією про Covid-19 та карантинні обмеження змінюються на роздуми про психологічний тип особистості, одержимої жадобою збагачення.

Сюжет цієї вистави, відомий кожному ще зі шкільних часів: головний герой п’єси сільський багатій - Герасим Калитка. На початку п’єси він зустрічається з незнайомцем, який пропонує махінацію для накопичення багатств. Зважившись на це, Калитка отримує  мішок «грошей», звичайних папірців. Що робити? Ми сміємося над його скупістю, яка межує з аномалією. А незнайомець – актор, який потішив своєю віртуозністю та хитрістю.

Режисер-постановник – народний артист України – Дмитро Чиборак усвідомлює високе призначення театру. Сценографія, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Данька, заслуговує теж на похвалу.

Завдяки грі акторів, які чудово зіграли свої ролі, глядачі щиро сміялися, усвідомлюючи, що й серед нас є Калитки, котрим усе і всього мало.

Коломийський театр ім. І. Озаркевича дав можливість жителям громади відпочити, насолодитися виставою та грою акторів на основі справжньої, високохудожньої драматургії. Браво трупі!

Джерело: Ладижинська сільська територіальна громада
Tweet