Афіша


Вакансії у театрі:

- завідувач господарства

- секретар керівника

- адміністратор

- працівник сцени (машиніст)

- начальник радіо-електро цеху;

 

 

 

 

Адреса театру: 78200, Івано-Франківська область, місто Коломия, вулиця Вічевий Майдан, 7

Телефони для довідок: (03433) 47844; 50441

e-mail: kolteatr@gmail.com

Усі новини

Коломийський театр запрошує глядачів на перегляд казки «Чудо Святого Миколая» (сюжет)

10 грудня 2021 р.

Коломийський театр готує прем'єру для маленьких глядачів «Кіт у чоботях» (сюжет)

27 листопада 2021 р.

У Миколаєві назвали лауреатів Міжнародного театрального конкурсу Ноmo Ludens

12 жовтня 2021 р.

Озарківчани показали виставу "СТО ТИСЯЧ" у Ладижині

04 жовтня 2021 р.

Коломиський театр привіз нагороду з фестивалю "Вересневі самоцвіти"

26 вересня 2021 р.

ХІІ Коломийські представлення. День восьмий. Львівський драматичний театр ім. М.Заньковецької. "ЕМІГРАНТИ". Висновки експертів та фотозвіт

13 вересня 2021 р.

ХІІ Коломийські представлення. День сьомий. Полтавський музично-драматичний театр ім.Т.Шевченка "НАПОЛЕОН І ЖОЗЕФІНА". Висновки експертів та фотозвіт

12 вересня 2021 р.

Валерій Ярошенко: “Серед великого розмаїття театрів України особливо привабливу нішу займає Коломийський театр”

04 листопада 2013 р.

Серед великого розмаїття театрів України особливо привабливу нішу займає Коломийський академічний обласний український драматичний театр. Вистави цього самобутнього, талановитого, оригінального акторського колективу завжди виділяються чимось особливим, характерним, притаманним галицькому краю.

Театр в нашому місті не вперше. Дебютна вистава відбулася весною цього року, залишивши найкращі відгуки у міських театралів.

Цьогорічний візит театру має певні особливості. На смілян чекає яскрава історична комедія за твором Ярослава Стельмаха “Коханий нелюб”. Про що вистава? Це веселі дотепні колізії в які попадають герої вистави, колоритні образи, реально смішні персонажі.

Веселощі на сцені і сміх в глядацькій залі. Ці два компоненти постійно супроводжують всю виставу. Кохання, воля батьків на одруження нелюбих один одному молодих людей, хитромудрі і дотепні намагання виплутатись із цієї ситуації… Все це чекає на глядача, який прийшовши на побачення з цим гарним театром, отримає задоволення і заряд гарного настрою.

Тож, шановні театрали міста і всі, хто відірвавшись від електронного споглядання життя, завітає в міський будинок культури 14 листопада на зустріч з Коломийським академічним обласним українським театром ім.І.Озаркевича будуть задоволені. Бо що може бути кращим від живого спілкування з акторами і цікавими зворотами драматургічної дії. Вистава розпочнеться о 17.30.

Джерело: Смеляночка
Tweet