Афіша


Вакансії у театрі:

- начальник радіо-електро цеху;

- звукооператор;

- машиніст сцени;

- художник з освітлення;

- адміністратор

 

 

 

Адреса театру: 78200, Івано-Франківська область, місто Коломия, вулиця Вічевий Майдан, б.7

Телефони для довідок: (03433) 47844; 50441

e-mail: kolteatr@gmail.com

Усі новини

Відновлено проведення репетицій у Коломийському драмтеатрі (відеосюжет)

2020-08-04 12:38:53

Проходить відбір кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців

2020-06-19 22:06:25

Увага! Конкурс!

2020-03-20 17:31:20

Чверть століття українського театру на Вармії та Мазурах

2019-11-13 09:12:42

Фестивальний сюрприз від Коломийського театру

2019-11-07 19:54:45

«Золоті оплески Буковини»: Богдан Базилевич - найкраща головна чоловіча роль

2019-10-31 21:35:32

«Рятуйте, мене женять!»: як пройшов 10-й день фестивалю «Золоті оплески Буковини»

2019-10-29 18:40:33

Коломийський театр - лауреат “Мельпомени Таврії”

2014-06-01 22:15:15

1. Диплом

у номінації

«Самобутність візуального втілення поезії Тараса Шевченка»

Нагороджується

Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія Руху»

Вистава «І мертвим, і живим, і ненародженим…» Т. Шевченка

(Режисер – заслужений діяч мистецтв України Олександр Бєльський)

 

2. Диплом

у номінації

«Найкраще художнє рішення вистави»

Нагороджується

Херсонський обласний академічний театр ляльок

Вистава «Яструбок» І. та Я. Златопольських

Художник-постановник – Ольга Войткевич-Шевченко

(Режисер – народний артист України Борис Чуприна)

 

3. Диплом

у номінації

«Найкращий ансамбль акторів-виконавців ролей тварин»

Нагороджується

Дніпропетровський молодіжний театр «Віримо!»

Вистава «Дуже проста історія» М. Ладо

(Режисер – Володимир Петренко)

 

4. Диплом

у номінації

«Найкраща чоловіча роль»

Нагороджується

Богдан Базилевич

За роль Івоніки у виставі «Земля» О. Кобилянської

Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича

(Режисер – заслужений артист України Дмитро Чиборак)

 

5. Диплом

у номінації

«Найкращий акторський дует»

Нагороджуються

Анна Бусторфф та Руї Мадейра

Вистава «Малюнок Пікассо» Дж. Хетчера

CTB Teatro de Braga (м. Брага, Португалія)

(Режисер – Едуардо Толентіно де Араужо)

 

6. Диплом

у номінації

«Найкраща чоловіча роль»

Нагороджується

Заслужений артист України Сергій Черкалюк

За роль Чичикова у виставі «Мертві душі» М. Гоголя

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії

(Режисер – заслужений артист України Ігор Славинський)

 

7. Диплом

у номінації

«Найкраща жіноча роль другого плану»

Нагороджується

Тетяна Лавська

За роль Коробочки у виставі «Мертві душі» М. Гоголя

Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії

(Режисер – заслужений артист України Ігор Славинський)

 

8. Диплом

у номінації

«Найкраща вистава камерної сцени»

Нагороджується

Андріс Буліс

Вистава «Політ» А.Буліса, В.Клименка

Фестиваль моновистав ZVAIZGNE (м. Рига, Латвія)

(Режисер – Галина Поліщук)

 

9. Диплом

у номінації

«Найкраща вистава»

Нагороджується

Вистава «Загадкові варіації» Е.-Е. Шмітта

Київський академічний Молодий театр

(Режисер – Андрій Білоус)

 

10. Диплом

у номінації

«Акторський ансамбль»

Нагороджується

Вистава «Білоксі - блюз» Н. Саймона

Дніпродзержинський академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки

(Режисер – Олександр Варун)

 

11. Диплом

у номінації

«Творчий пошук в сучасній українській драматургії»

Нагороджується

Тетяна Іващенко – автор п’єси «Ідзанамі»

 

12. Диплом

у номінації

«Оригінальність творчої ідеї та чистота її втілення»

Нагороджується

Постановча група вистави «Понтій Пілат» за романом «Майстер і Маргарита» М. Булгакова

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша

(Режисер – Сергій Павлюк)

 

13. Диплом

у номінації

«Найкраща жіноча роль»

Нагороджується

народна артистка України Ірина Дорошенко

За роль Аманди у виставі «Скляний звіринець» Т. Вільямса

Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка

 

14. Диплом

у номінації

«Найкраща жіноча роль другого плану»

Нагороджується

Тетяна Шляхова

За роль Лаури у виставі «Скляний звіринець» Т. Вільямса

Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка

 

15. Диплом

у номінації

«Найкраща хореографія»

Нагороджується

Юрій Бусс – балетмейстер вистави «Свіччине весілля» І. Кочерги

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша

 

16. Диплом

у номінації

«Найкраще хорове вирішення вистави»

Нагороджується

заслужена артистка України Ружена Рубльова – хормейстер вистави «Свіччине весілля» І. Кочерги

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша

 

17. Диплом

у номінації

«Режисерське вирішення та музичне оформлення»

Нагороджується

Влада Бєлозоренко – режисер вистави «Свіччине весілля» І. Кочерги

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша

Tweet