Афіша


Вакансії у театрі:
- художник-оформлювач;

- художник з освітлення;

- завідувач складу

 

 

 

Адреса театру: 78200, Івано-Франківська область, місто Коломия, вулиця Вічевий Майдан, б.7

Телефони для довідок: (03433) 47844; 50441

e-mail: kolteatr@gmail.com

Усі новини

Закриття ювілейних Х “Коломийських представлень” (відео)

2018-09-19 12:14:36

Владика Василій взяв участь в урочистому закритті “Коломийських представлень”

2018-09-17 17:35:35

Ювілейний фестиваль “Коломийські представлення” закрив завісу (фото)

2018-09-17 16:42:47

Щоденник “Коломийських представлень”: день сьомий, “Марія Заньковецька”

2018-09-17 10:38:43

Щоденник “Коломийських представлень”: день шостий, “Їжачок-хитрячок”, “Ігри вовків бальзаківського віку”, “Ображені. Росія”

2018-09-16 16:02:58

Коломия гостинно зустрічає колектив Миколаївського академічного художнього російського академічного театру

2018-09-15 10:58:33

Щоденник “Коломийських представлень”: день п’ятий, “Царівна Ква-Ква” і “Бог є любов, або Едіт Піаф”

2018-09-14 16:20:46

Коломийський театр став лауреатом театрального фестивалю у Чернівцях

2013-11-02 09:00:05

Підведено підсумки фестивалю “Золоті оплески Буковини” -2013. Рішенням журі визначено переможців в усіх номінаціях, повідомляється на сайті Чернівецького муздрамтеатру ім.О.Кобилянської.

 

1. краща чоловіча роль другого плану

Богдан Мунчачу за роль Удрі

У виставі ”БЕЗІМЕННА ЗІРКА”

Ботошанський театр імені Міхая Емінеску (Румунія)

 

2. краща жіноча роль другого плану

Надія Комарова за роль Юлісевичової

У виставі ”МОРАЛЬ ПАНІ ДУЛЬСЬКОЇ”

Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича

 

3. краща головна жіноча роль

Народна артистка України Тамара Тимошко-Горюшко

за роль Баби Мані у виставі ”ТАКЕ ЄВРЕЙСЬКЕ ЩАСТЯ”

Київський національний академічний театр оперети

 

4. краща головна чоловічу роль

народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Анатолій Хостікоєв за роль Алексіса Зорби

у виставі ”ГРЕК ЗОРБА”

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

 

5. кращий сценічний тандем

Микола Гоменюк за роль Синьйора Скотті,

та заслужена артистка України Лариса Попенко за роль Синьйори Скотті

У виставі ”ІНЦИДЕНТ”

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

 

6. кращий акторський ансамбль

-МОРАЛЬ ПАНІ ДУЛЬСЬКОЇ

Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича

 

7. краще музичне вирішення вистави

КАРНАВАЛ У ЯССАХ”

Ясський національний театр імені Васіле Александрі (Румунія)

 

8. краще пластичне вирішення вистави

КАРНАВАЛ У ЯССАХ”

Ясський національний театр імені Васіле Александрі (Румунія)

 

9. краща сценографія вистави

Наталія Тарасенко за сценографію до вистави ”ПАНІ МІНІСТРОВА”

Національний академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької

 

 

10. кращий режисерський задум та втілення

Заслужена артистка України Людмила Скрипка

Вистава ”ІНЦИДЕНТ”

Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської

 

12. краща вистава

ГРЕК ЗОРБА”

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

 

 

Народний театральний критик: Лариса Хомич

 

Найактивніші глядачі Олександра Якимчук та Сергій Ахременко

 

 

Голова журі фестивалю, професор Національної музичної академії імені Петра Чайковського, народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Лариса Кадирова та співголова, режисер-постановник Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької, заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський вручили одинадцяти переможцям фестивалю комедії ”Золоті оплески Буковини” дипломи та пам’ятні подарунки, йдеться у повідомленні.

Джерело: molbuk.ua
Tweet