Афіша

Неділя, 26.11.17


13:00 - м.Коломия театр. Ірина та Ян Златопольські "Дерев’яне диво"

18:00 - м.Коломия театр ( Прем’єра ). за п'єсою Ольги Кобилянської "У неділю рано зілля копала" драматична легенда


Вакансії у театрі:
- художник-оформлювач;
- художник з освітлення;
- буфетник (кухар);
- машиніст сцени (підсобний робітник)

- начальник електроцеху

 

 

Адреса театру: 78200, Івано-Франківська область, місто Коломия, вулиця Вічевий Майдан, б.7

Телефони для довідок: (03433) 47844; 50441

e-mail: kolteatr@gmail.com

Усі новини

З Ніжина театр повернувся з нагородами

2017-11-14 14:15:07

У Чернівцях прощалися з видатним буковинцем Василем Селезінкою

2017-11-13 19:10:26

"Гуцульський рік" отримав диплом "Краща вистава" на фестивалі "Золоті оплески Буковини"

2017-11-02 10:05:28

Коломия історична. Перший театр у Галичині та залізниця через центр міста

2017-10-28 10:20:59

Своєю автентичністю та магічністю вразила чернівчан вистава "Гуцульський рік"

2017-10-26 17:45:25

Містерія "Гуцульський рік" одна з топових у продажу на фестивалі "Золоті оплески Буковини" 2017

2017-10-19 10:30:05

На "Подільській ляльці" у Вінниці коломияни покажуть виставу "Дерев’яне диво"

2017-10-07 10:05:45

Результати театрального фестивалю “Коломийські представлення”

2010-12-29 13:45:36

24 грудня 2010 року журі підвело підсумки другого Всеукраїнського театрального фестивалю сценічних першопрочитань «Коломийські представлення».

Протокол засідання журі Другого Всеукраїнського театрального фестивалю сценічних першопрочитань «КОЛОМИЙСЬКІ ПРЕДСТАВЛЕННЯ»

Присутні:

Голова журі – Ростислав Коломієць,

Члени журі – Лариса Кадирова, Олександр Биструшкін, Ніна Бічуя, Людмила Распутіна, Ірина Дівніч, Юрій Мельничук, Світлана Максименко

Слухали: Підведення підсумків фестивалю. Визначення номінацій.

Виступили:

Голова журі Ростислав Коломієць, який запропонував принципові підходи до роботи журі, а саме виключити із номінацій оціночні епітети («кращі» та ін.).

Всі члени журі прийняли пропозицію голови.

Також виступили: Лариса Кадирова, Олександр Биструшкін, Ніна Бічуя, Людмила Распутіна, Ірина Дівніч, Юрій Мельничук, Світлана Максименко

Вирішили відзначити:

  1. Черкаський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка за розкриття актуальної проблеми батьків і дітей у виставі «Скляний звіринець» Т. Уільямс (Режисер Лесь Павлютін);

  2. Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича за музично-пластичне та сценографічне вирішення вистави «Пригоди Червоної Шапочки» С. Львівської та Б. Мельничука (режисер Адам Цибульський, композитор Іван Николайчук, художник Оксана Сенюк, балетмейстер Мирослава Воротняк);

  3. Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Ю. Дрогобича за емоційно образне сценографічне вирішення філософсько-комедійної містерії «Панночка» Н. Садур (Режисер Олександр Король, сценограф – Ярослав Данилів, Тетяна Імшенецька);

  4. Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки за художню цілісність та високу виконавську культуру вистави «Скрипаль на даху» Д. Бока (за повістю Шолом-Алейхемом). Постановка та сценографія Дмитра Нуянзіна, художник ляльок Ростислав Котерлін, хормейстер Любов Литвинчук, балетмейстер Василь Шеремета.

  5. Закарпатський обласний державний російський драматичний театр за популяризацію класики української музичної культури у виставі «Пан Коцький» М. Лисенка (Режисер Євген Тищук);

  6. Кримськотатарський академічний музично-драматичний театр за глибину і переконливість розкриття громадсько-патріотичної теми – драматичної долі кримсько-татарського народу у виставі «Сьонмєгєн йилдизлар» («Незгасаючі зірки») Р. Муєдіна. Режисер Білял Білялов.

  7. Актор Кримськотатарського академічного музично-драматичного театру Ділявер Сєттаров за проникливе виконання ролі батька у виставі «Сьонмєгєн йилдизлар» («Незгасаючі зірки») Р. Муєдіна. (Режисер Білял Білялов)

  8. Актор Коломийського академічного обласного українського драматичного тетару ім. І.Озаркевича Віталій Сичевський за успішний дебют в ролі Алана Стренга у виставі «Equus» П. Шеффера. (Режисер Юрій Мельничук)

  9. Коломийський академічний обласний український драматичний театр ім. І. Озаркевича за високий творчий та організаційний рівень проведення Другого Всеукраїнського театрального фестивалю сценічних першопрочитань «Коломийські представлення» (директор – художній керівник Дмитро Чиборак)

  10. «Гран – прі» фестивалю – Львівський національний академічний український драматичний театр ім. М. Заньковецької за виставу «Небилиці про Івана» І. Миколайчука (режисер Вадим Сікорський).

Після колективного обговорення голосували одноголосно:

Голова журі:

Ростислав Коломієць

Члени журі:

Лариса Кадирова

Олександр Биструшкін

Ніна Бічуя

Людмила Распутіна

Ірина Дівніч

Юрій Мельничук

Світлана Максименко

Tweet