Афіша


Вакансії у театрі:

- начальник радіо-електро цеху;

- начальник декораторського цеху;

- начальник кравецького цеху;

- художник-оформлювач;

- художник з освітлення;

 

 

 

Адреса театру: 78200, Івано-Франківська область, місто Коломия, вулиця Вічевий Майдан, б.7

Телефони для довідок: (03433) 47844; 50441

e-mail: kolteatr@gmail.com

Усі новини

«Будьте самостійною силою…» 200-ліття Пантелеймона Куліша

2019-08-12 20:13:03

Володимир ФЕДОРАК: Коломийські актори започаткували великий тур театральних колективів Прикарпаття до різних країн світу…

2019-07-24 13:18:40

У Коломийському драмтеатрі відбулось виїзне засідання сеії обл ради (відеосюжет)

2019-07-13 16:44:28

У Коломиї обговорили проблеми прикарпатських театрів та музеїв

2019-07-01 13:24:11

Озарківчани у Канаді (фото)

2019-05-26 20:01:53

Роки їй тільки шарму додають... 17 квітня відзначила ювілей актриса Оксана КУРКО

2019-04-19 10:46:41

Дмитро ЧИБОРАК: "Їхати в Полтаву, це їхати до друзів"

2019-04-10 11:32:28

Рівненські театрали покорили своїми виставами відразу два міжнародні фестивалі (ВІДЕО)

2014-09-14 10:15:09

Культурний шок із провінції. Так про гру рівненських театралів нині пишуть у білоруських ЗМІ. На Міжнародному театральному фестивалі «Біла вежа» вистава «Останній строк» за режисури Володимира Петріва сколихнула критиків та глядачів і здобула дві перемоги у номінаціях «Краща вистава малих форм» та «Краща жіноча роль». Не залишила байдужими любителів театру і романтична комедія «Дикун». Щоправда, її наші актори зіграли вже на фестивалі «Коломийські представлення».

Виставу про любов, інтриги, дружбу та обман рівненські театрали показали на Міжнародному фестивалі «Коломийські представлення». І хоча нагород на фесті не роздавали, втім романтична комедія «Дикун» байдужим не залишила нікого.

Олександр Олексюк, режисер:

- Були певні зауваження до нас з боку критиків і не тільки до нас. Ну, не зауваження, а швидше поради дружні, наприклад, а може ви там щось зміните. Це були дружні поради і мені це найбільше сподобалося на фестивалі.

Вдруге вразили рівненські театрали і Міжнародний фестиваль у Бресті. Два роки тому, стоячи аплодувати увесь мистецький бомонд змусила вистава «Калігула», нині - «Останній строк».

Ніна Нікалаєва, народна артистка України:

- Вони, за їх словами, відчули потрясіння від того, що вони побачили на малій сцені, коли ми грали «Останній строк». Їм бракувало слів, вони були в такому захопленні.

Із Бресту наші актори привезли дві нагороди за «Кращу виставу малих форм» та «Кращу жіночу роль». Останню за роль Старуні отримала артистка Ніна Нікалаєва.

Ніна Нікалаєва (Годунок), артистка драми:

- Ці дві години, які я проживаю зі своєю Старунею, вони дуже хороші. Вони мене очищують і ці сльози, вони не акторські, я себе не змушую плакати, просто в такий момент, коли грається така роль, вони самі собою приходять. Я дуже добре почуваю себе у цій ролі, я вдячна долі за цю роль і надзвичайно приємно було, що мене так оцінили.

Ще одним відкриттям на брестському фестивалі стала 6-річна акторка Валерія Ратнікова. Раніше роль Нінки у виставі «Останній строк» виконувала Юлія Стрілецька, але дівчина виросла, кажуть у театрі, тому і довелося шукати заміну. І хоча для Валерії Ратнікової це була перша професійна роль та зі своїм завданням вона впоралася на відмінно.

Валерія Ратнікова, виконавиця ролі Нінки:

- Легко було. Цікаво було дуже. Класно було.

Вже незабаром вражати театрали планують не лише фестивальну публіку, а й рівненського глядача. 5 жовтня відкриття нового театрального сезону.

Джерело: СФЕРА-ТВ
Tweet